DİJİTAL PAZARLAMA

Grafik Dijital, Google Adwords, Sosyal Medya Reklamları, E-Ticaret ve E-Marketing gibi dijital dünyanın önemli mecralarında etkin çözümler sunuyoruz. Bütçenizi etkin, doğru hedeflere yönelmiş ve analiz edilebilir bir şekilde yönetmeniz için Grafik Dijital ekibi tarafından oluşturulan ‘projelendirme’ ile her kampanyaya özel bakıyoruz. Dijital pazarlama danışmanlığı hizmetimiz ile müşteri datanızı verimli bir şekilde kullanmanızı sağlıyoruz.

grafik dijital sosyal medya

FACEBOOK REKLAMLARI

 √ Facebook reklamları ile yaş, cinsiyet, konum, davranış ve ilgi alanları gibi kriterlerin belirlenmesi ardından hedef kitlenize uygun etkili reklamlar oluşturulabilir.

√ Facebook reklamları, ziyaretçi çekme, gönderi öne çıkarma, uygulama yüklenmesini sağlama, marka bilinirliği, potansiyel müşteri elde etme vb. amaçlara yönelik oluşturulmaktadır.

√ Stratejik SEO olarak; Facebook reklamlarında projeniz için en uygun reklam modeli ve en doğru hedef kitle filtrelemeleriyle reklam alaka düzeyi puanınızı artırıp, reklam maliyetinizde %80’e varan düşüşler sağlıyoruz.

INSTAGRAM REKLAMLARI

 √ Instagram reklamları ile yaş, cinsiyet, konum, davranış ve ilgi alanları gibi kriterlerin belirlenmesi ardından hedef kitlenize uygun etkili reklamlar oluşturulabilir.

√ Instagram reklamları, ziyaretçi çekme, gönderi öne çıkarma, uygulama yüklenmesini sağlama, marka bilinirliği, potansiyel müşteri elde etme vb. amaçlara yönelik oluşturulmaktadır

√ Stratejik SEO olarak; Instagram reklamlarında projeniz için en uygun reklam modeli ve en doğru hedef kitle filtrelemeleriyle reklam alaka düzeyi puanınızı artırıp, reklam maliyetinizde %80’e varan düşüşler sağlıyoruz.

YOUTUBE REKLAMLARI

√ Youtube reklamlarını farklı cihazlarda, farklı reklam hedefleme yöntemleriyle hedef kitlenize sunabilirsiniz.

√ Youtube reklamlarını bölgesel hedeflemeler yaparak veya konu, kategori gibi alt hedeflemeler ile reklamlarınızı en doğru hedef kitleye ulaştırabilirsiniz

√ Youtube reklamlarındaki her izlenme, her tıklama, reklamların ne kadar izlendiği gibi bir çok veri ölçülebilir durumdadır. Ayrıca truview video reklamlarıyla en az 30 saniye izlendiğine para ödersiniz

GOOGLE REKLAMLAR

√ Adwords reklamları ile dilediğiniz bütçede reklam kampanyası oluşturabilir ve sadece tıklama/ziyaretçi odaklı ödeme yaparsınız

√ Adwords danışmanlığı ile en doğru anahtar kelime seçimleri, hedefleme kriterlerinin belirlenmesiyle en doğru hedef kitleye reklamlarınızı sunabilirsiniz.

√ Adwords hizmetlerimiz doğrultusunda gerçekleştirdiğimiz kampanya ve içerik iyileştirmeleri ile Tıklama Başı Maliyetlerinizde %85’e varan tasarruf sağlarsınız.

BİZİMLE İLETİŞİM GEÇİN

biz kimiz
Grafik Dijital olarak 10 Yıllık tecrübemizle sizlere daima markanızla bütünleşik ve aidiyet duygusunu çalışmalarınıza katarak uzun vadeli çalışmaları amaç edinerek çalışmaktayız. Ayrıca sizinle çalışırken müşteri gözüyle değil işe ekip çalışması olarak baktığımızdan dolayı size de ekip arkadaşı olarak bakmakta ve entegreli sağlıklı , kaliteli çalışmalar çıkarmaktayız
© 2016 Maker Pty Ltd.
ADRES